Menu

Nowe rozwiązanie na kubki reklamowe i identyfikatory w Poznaniu

Możliwość komentowania Nowe rozwiązanie na kubki reklamowe i identyfikatory w Poznaniu została wyłączona

Poznaj nowe rozwiązania zastosowania kubków reklamowych i identyfikatorów w Twojej firmie. Takie nowości znajdziesz tylko u nas. Zapraszamy.

Projektowane w Poznaniu kubki reklamowe – zachwycają możliwością twórczą!

Kubek reklamowy Poznań to doskonały nośnik reklamy. Kubek z logo, to niewielka inwestycja w reklamę. Zawsze możesz potem ofiarować go swojemu potencjalnemu klientowi. Stąd wiele firm decyduje się na własne kubki reklamowe z oryginalnym, cieszącym oczy nadrukiem. Może to być hasło motywacyjne, śmieszny nadruk, piękna grafika, chwytliwe logo firmy… Cokolwiek, co zachwyca estetykę wykonania będzie cenione przez przyszłego klienta. Obecnie technologia pozwala na wydruk wszystkiego, dowolnej grafiki, kolorów, zdjęć, napisów na kubkach i innych gadżetach.

Projektowanie identyfikatorów w Poznaniu – zasady ich powstawania

Zaprojektowanie samego identyfikatora Poznań nie jest łatwe. Zaprojektowanie złego identyfikatora? – prozaiczne. Nie trudno o to, by pospieszyć się z decyzją o kupno najtańszego symbolu identyfikacyjnego, co później jednak odbija się w konsekwencjach w użytku codziennym.

Oprócz słabej smyczy, która łatwo się urywa i źle świadczy o Twoim wizerunku, pracownicy jak i klienci muszą mierzyć się na co dzień ze znacznie gorszymi problemami – jak źle widoczne imię i nazwisko pracownika. Niepoprawnie dobrana czcionka, literówki lub inne tym podobne błędy utrudniają rozszyfrowanie klientowi z kim ma do czynienia. Identyfikatory różnych firm niepotrzebnie zaopatrzone są ponadto w grafiki i jaskrawe barwy, które przysłaniają sobą podstawowe dane pracownika zakładu. Nadmiar treści nie pomaga, lepiej postawić na minimalizm. Zawrzyj na swojej sygnaturze tylko konieczne informacje marketingowe – oprócz imienia i nazwiska będą to: wydrukowane zdjęcie pracownika, stanowisko, firma, logo firmy i tytuł poprzedzający nazwę pracownika. Zanim kupisz odpowiedni identyfikator, zaprojektuj go poprawnie, a jeśli nie chcesz obarczać się tak poważną odpowiedzialnością zawsze możesz zlecić to odpowiednim zakładom, które wykonują takie usługi dla firm branżowych.

Kubki reklamowe Poznań

Jeśli chodzi o projektowanie własnych gadżetów, nic nas nie ogranicza, wszystko w rękach naszych pomysłów i wyobraźni. Zastosuj niebanalne rozwiązanie, by zaciekawić swoim produktem konsumentów.